Vydána nová kniha:

Možnost zakoupení knihy s ukázkou použití našich výrobků.


Více informací ZDE

Živnostník roku 2012
Pro informaci klikni

Živnostník roku 2011
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2013 - Cena za popularizaci a osvětu
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2012 - Cena za úsporu energie
Pro informaci klikni

Stavebni vyrobek roku 2013

Naše výrobky součástí katalogu:
PROTECH CD 537

vice zde


Najdete nás i na stránkách

arch-info.eu


Čestné uznání za vystavené exponáty
Pro informaci klikniPočet návštěvníků:


 

Obchodní ředitelka Marie Haasová a technický ředitel Libor Menhart jsou zakladateli RTI - Haasová-Menhart®, která jako jedna z prvních uvedla na trh víceúčelovou reflexní fólii, využívající principu odrazu sálavého tepla, což vede k významným úsporám při vytápění bytových jednotek, budov aj. V oblasti RTI  (reflexní tepelné izolace) působí úspěšně již přes 20 let, za tuto dobu rozšířila dobré jméno výrobku nejen na tuzemském, ale i na zahraničním trhu. Víceúčelová reflexní fólie, nově i ve zlatém provedení, nalézá hlavní význam v použití za veškerá topná tělesa, vzhledem ke své pevnosti a zároveň nenasákavosti je vhodná i k mnoha dalším využitím, kde se upotřebí její velmi dobré izolační, pevnostní a ochranné vlastnosti, např. v potravinářství, zdravotnictví, ale i ve sportu a dalších odvětvích. REFLEXNÍ TEPELNÁ IZOLACE Haasová-Menhart® jako první v ČR uvedla na trh pás se zlatou reflexní vrstvou. Zlatá povrchová úprava pásů RTI Haasová-Menhart® vytváří efektní, konečný design pro architektonické návrhy, pro velké stropní prostory kanceláří, kaváren a restaurací. Další novinkou jsou jednostranné i oboustranné lepicí termopásky ve zlatém i stříbrném provedení s extrémní přídržností. RTI Haasová-Menhart® se v současné době s výhodou uplatňuje nejenom k významnému zateplování již stávajících staveb, ale i u montovaných , rodinných domů, ať už se jedná o dřevokonstrukce vyráběné na klíč ve výrobních halách nebo tzv. mobilheimy.


RTI - Haasová-Menhart® neméně úspěšně působí i ve stavebnictví.Vlastní vynález stavební izolační pás v úpravě 2 x AL oboustranný je chráněn u Úřadu průmyslového vlastnictví a zaujal odborníky i veřejnost na známých mezinárodních výstavách, jako např. FOR-ARCH, AQUA-THERM aj., je označován jako izolace 3. tisíciletí, odráží teplo i chlad a ve stavebnictví má velice široké spektrum použití, od samotných základů stavby přes stěny a provedeních určených jak k doizolování, tak i jako hlavní izolaci. I tyto pásy mají kromě stavebnictví využití v mnoha jiných oblastech.
Proto jsou výrobky této firmy stále žádanější a při narůstajících cenách energií jsou pro své úsporné vlastnosti vyhledávaným artiklem jak v obchodní síti, tak i mezi zákazníky. Cílem a zájmem firmy je vyřizovat veškeré objednávky co nejdříve a k plné spokojenosti odběratelů. Stavební izolační pás Haasová-Menhart® dostal v roce 2012 v celorepublikové soutěži Výrobek roku cenu ZA ÚSPORY ENERGIE a v roce 2013 náš nový ZLATÝ IZOLAČNÍ PÁS obdržel cenu za výrobek roku – CENU ZA POPULARIZACI A OSVĚTU. To je přesně to, co si přejeme, aby se každý o naší izolaci dozvěděl a hlavně, nejenom, že je nezávadná a neškodí zdraví, ale spoří peníze za úsporu energie.

 

Jakékoli informace a objednávky na tel.,záznamník 376316793, mobil: 732/766276 , 724/890242
www.rti.cz
e-mail:
rti@rti.cz

 

Změny technických údajů vyhrazeny. Odkazy na způsoby použití vycházejí ze současného stavu našich poznatků. Z jejich praktického uplatnění ale nevyplývají pro autora žádné právní důsledky. Je třeba příslušným způsobem respektovat ochranná práva výrobců. Všechna práva vyhrazena.
RTI Haasová - Menhart®, Nábřeží kpt.Nálepky 471, 339 01 Klatovy
Objednávky tel: 732 766 276 nebo email: rti@rti.cz