Živnostník roku 2012
Pro informaci klikni

Živnostník roku 2011
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2013 - Cena za popularizaci a osvětu
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2012 - Cena za úsporu energie
Pro informaci klikni

Stavebni vyrobek roku 2013

Najdete nás i na stránkách

arch-info.eu


Čestné uznání za vystavené exponáty
Pro informaci klikniPočet návštěvníků:


 

Zednictví - celková izolace domů

zpět

S firmou Haasová - Menhart jsem se poprvé setkal jako živnostník ve stavebnictví v roce 2001 na výstavě Pragotherm. Z výstavy jsem si odnesl vzorek RTI a  poučení o možnostech využití, montáži a možných úsporách při aplikací jejích fólie. Při svých pracích na  rodinných domcích jsem začal nabízet i provedení střešních izolací včetně RTI jednak jako izolací samotnou, ale i jako dobrou parozábranou. Od té doby jsem RTI použil na osmi rodinných domcích a jedné hale střeleckého oddílu v Plzni. Zvlaště členové tohoto oddílu si nemohou folii vynachválit, a dnes jsou rádi, že si dali říct a fólii si nechali pod tepelnou izolací namontovat.V zimě, jak sami říkají, kdy si jdou zatrénovat do haly a mají před zatopením jen +2°C a čtyřicet minut po zatopení v  malých vojenských kamnech je v hale, která má půdorysnou plochu 135m2 a světlou výšku místností  2,75m je už +16°C.
Myslím si, že údaj, který firma Haasová - Menhart uvádí ve svých  reklamních materiálech a to,že reflexní tepelná izolace odráží 92% sálavé energie zpět do místností je víc než pravdivý. Proto RTI začnu používat i pod podlahy zvláště má-li byt podlahové topení, ale i jako protiradonovou izolaci. Pro tyto účely zvolím folii s oboustranným hliníkem, protože spodní vrstva hliníků odrazí radonový plyn a horní vrstva teplo od podlahového topení. Největší předností RTI vidím v její snadné a rychlé montáži, ale hlavně v délkách pásů protože minimalizují počet spojů a jak dobře víme, tak ty nejvíce narušují izolační  schopnost daného materiálu.
Chtěl bych touto cestou nejen za sebe, ale i za své investory - stavebníky poděkovat firmě Haasová - Menhart, že uvedla na trh výrobek, který ocení mnoho 
spokojených uživatelů.


RTI Haasová - Menhart®, Nábřeží kpt.Nálepky 471, 339 01 Klatovy
Objednávky tel: 732 766 276 nebo email: rti@rti.cz