Živnostník roku 2012
Pro informaci klikni

Živnostník roku 2011
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2013 - Cena za popularizaci a osvětu
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2012 - Cena za úsporu energie
Pro informaci klikni

Stavebni vyrobek roku 2013

Najdete nás i na stránkách

arch-info.eu


Čestné uznání za vystavené exponáty
Pro informaci klikniPočet návštěvníků:


 

LKV s.r.o. - výroba sedáků, lehátka, tašky, boudy pro psy

zpět

Firma LKV s.r.o. již 10 let vyrábí sedáky na zahradní nábytek a také plážové tašky, které se rozloží a z tašky vznikne plážové lehátko. Tyto lehátka jsme vyráběli z molitanu, který musel být 3cm silný, po složení byla taška silná 12cm, při cestě v zavazadlovém prostoru zabrala velký prostor a proto jsme hledali nový materiál, který by byl slabší. Po čase jsme kontaktovali firmu Haasová - Menhart a po dohodě jsme vybrali vhodný materiál, který ve všech parametrech předčí nahrazujicí molitan.
1) síla 8mm po složení 32mm
2) větší tuhost
3) nesaje vodu
4) cena

Dále jsme rozšířili výrobu o zateplené obaly na jídlonosiče, v kterých udržíme jídlo po několik hodin v teplém stavu. Do těchto obalů se dává reflexní tepelná hydroizolace. Tyto obaly jsou vhodné pro rozvoz jídel pečovatelskou službou, pro dopravu jídla zaměstnancům na stavbu a také pro přepravu jídla z jídelen domů. Takto přepravované jídlo neztrácí na kvalitě, protože ho nemusíme přihřívat. Dále můžeme tuto termotašku využít opačným způsobem a uchovávat v ní studené nápoje nebo mražené výrobky.


V naší firmě také vyrábíme pelíšky a boudy pro pejsky a kočky. Tento materiál je vhodný pro zateplení psí boudy, která v chladném počasí udrží teplo, ale naopak v teplém počasí nedochází k přehřívání našich psích miláčků.

S pozdravem Lubomír Koudelka, jednatel společnosti.

 

 


RTI Haasová - Menhart®, Nábřeží kpt.Nálepky 471, 339 01 Klatovy
Objednávky tel: 732 766 276 nebo email: rti@rti.cz