Živnostník roku 2012
Pro informaci klikni

Živnostník roku 2011
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2013 - Cena za popularizaci a osvětu
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2012 - Cena za úsporu energie
Pro informaci klikni

Stavebni vyrobek roku 2013

Najdete nás i na stránkách

arch-info.eu


Čestné uznání za vystavené exponáty
Pro informaci klikniPočet návštěvníků:


 

Dopis od Nekolný s.r.o.

zpět

04.02.2013


    Stavební izolační pás společnosti RTI používáme na svých stavbách již 6. rokem. Nejběžněji používáme stavební izolační pás tl. 8mm s 2x AL.
  Všichni naši klienti, u kterých jsme tuto fólii použily, případně dále doporučily, jsou s vlastnostmi izolační fólie spokojeni. Počáteční vyšší náklady při realizaci se během 2. let vrátily úsporou za energii při vytápění a komfortem bydlení.
  Při tloušťce minerální vaty 24cm a přidáním stavební fólie tl.8mm s 2xAL pod sádrokartonový rošt dojde v létě ke snížení teploty v podkrovních místnostech o 2 – 3°C, což je markantní rozdíl oproti budovám stejné stavební konstrukce se zateplení 24cm a klasickou parotěsnou fólií.
  V topné sezóně došlo oproti stejným budovám, kde nebyl použit systém stavební fólie tl.8mm s 2xAL ke snížení energetické náročnosti na vytápění až o 1.
  Tento způsob zateplení jsme použily při výstavbě Mateřské školky v Nehvizdech (fotografie ZDE), od kterého se očekává až 30% úspora nákladů na vytápění.
  Podstatou využití tohoto způsobu je montáž stavební izolační fólie pod konstrukci pro sádrokartonový podhled, aby mezi sádrokartonem a izolační fólií vznikla vzduchová mezera. Velký důraz je kladen na řádné slepení pásů mezi sebou a ke stěnám.


Nekolný s.r.o.

   

 

 

RTI Haasová - Menhart®, Nábřeží kpt.Nálepky 471, 339 01 Klatovy
Objednávky tel: 732 766 276 nebo email: rti@rti.cz