Živnostník roku 2012
Pro informaci klikni

Živnostník roku 2011
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2013 - Cena za popularizaci a osvětu
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2012 - Cena za úsporu energie
Pro informaci klikni

Stavebni vyrobek roku 2013

Najdete nás i na stránkách

arch-info.eu


Čestné uznání za vystavené exponáty
Pro informaci klikniPočet návštěvníků:


 

Dopis s poděkováním - Václav ZDYCHYNEC

zpět

30. 9. 2012

  Vážený pane řediteli Menharte a paní ředitelko Haasová,

    s Vaší firmou jsem se poprvé setkal na FOR ARCHu v Letňanech asi před pěti lety.
    Roky jsem pracoval jako technik pro správní firmy nemovitostí. Jelikož mám rád pořád něco nového, prošel jsem i magistrátním školením v Praze o zateplování panelových domů polystyrenem.
   Jsem nevěřící Tomáš, tak jsem si na zkoušku koupil nejprve Vaší folii za radiátory ústředního topení v bytech. Po čtyřech letech neměla žádné vady, jen neodrážela teplo mimo topnou sezonu, ještě netopili v přechodném období. Po těchto velmi úspěšných letech, kdy sousedé mrzli a u mě bylo teplo, si folii zakoupili také.
   Máme byt v přízemí a geopatogenní zony jsem odstínil vložením Vašeho dalšího výrobku pod postel, protože v posteli mám citlivou ženu, která špatně spala. Nyní po dvouletém provozu se zona neprojevuje, což se nedá říci o ženě, které stoupy nároky, když se tak dobře vyspí.
    A to už jsem nevydržel a vyrazil na výstavu do Lysé nad Labem pro další výrobek 8mm folii kombi na zateplení venkovních odpadních rour proti mrazu, ptákům i hlodavcům. Vaše folie s kovovou mřížkou jim nechutná, ale v předešlé minerální izolaci si dělali hnízda.
   Letos na výstavě DŮM a teplo jsem zakoupil Vaši folii 12mm do podlahy v koupelně pod elektrickou topnou rohož, protože topení v dlažbě jsme chtěli též vyzkoušet. A úspěšně, je to moc příjemný komfort bydlení.
   Po těchto všech dobrých zkušenostech Vás moc prosím o zaslání poštou 50 m Vaší 16mm folie na zateplení stropu chaty, ted tam budeme moci jezdit i v zimě, dříve to nešlo, jelikož střechou přes půdu velmi promrzala.
    A jestli se divíte, proč jsem to už neudělal dříve, tak jen proto, že senior má čím dál méně financí, ale Vaše firma RTI drží stále ceny asi od roku 2003, což o jiném zboží říci nemohu.


Váš velmi spokojený dlouholetý zákazník Václav Zdychynec

leden 2013

 Dobrý den vážení ředitelé,

   konečně jsem doma po dvojích svátcích. Tam je Štědrý večer 6.1. 2013, tak jsme slavili a slavili. Zateplení na podlaze půdy se moc povedlo ještě před příchodem mrazů a pak jel kotel na polovic výkonu. Byli jsme pochváleni.
   Přeji VÁM v novém roce, aby se povedlo, co nebylo loni dokončeno a jen to dobré, kolik toho unesete. Zdraví a kapičku štěstí a hodně radosti!!!!!
   Těším se na další spolupráci


   Váš spokojený zákazník Václav Zdychynec

   

 

 

RTI Haasová - Menhart®, Nábřeží kpt.Nálepky 471, 339 01 Klatovy
Objednávky tel: 732 766 276 nebo email: rti@rti.cz