Živnostník roku 2012
Pro informaci klikni

Živnostník roku 2011
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2013 - Cena za popularizaci a osvětu
Pro informaci klikni

Výrobek roku 2012 - Cena za úsporu energie
Pro informaci klikni

Stavebni vyrobek roku 2013

Najdete nás i na stránkách

arch-info.eu


Čestné uznání za vystavené exponáty
Pro informaci klikniPočet návštěvníků:


 

 

Moderní tepelná izolace má význam - pomocí reflexní odrazové fólie se např. nevytápí zeď, ale teplo je odraženo zpět do místnosti.
Úspora tepla u deskových radiátorů 23%, u článkových radiátorů až 11%

Používá se pro tepelnou izolaci střech, stropů, stěn a podlah proti úniku tepla, prostupu chladu, parotěsné zábrany, výplně dilatačních spár, pod plovoucí podlahy, dlaždice, pod koberce, lina, na obal.čerpadel, bojlerů, darlinků proti zamrznutí, na odhlučnění pro motorová vozidla, čluny, apod., na ochranu proti slunci, u aut, lodi nebo campingových přívěsů. V dalším použití jako ochranná podložka u stolů /pod ubrus/, do botníků, kuchyň. linek, dětských postýlek a kočárků proti chladu, do postelí, apod.

 

PROTI TEPLU* PROTI SLUNCI* PROTI MRAZU

Návod k montáži

Stěna na kterou chcete reflexní fólii instalovat, by měla být suchá a zbavená prachu, odpovídající části malby či omítky. To zajistíte jejím otřením např.hrubší textilií. Reflexní fólii lepte na stěny kaučukovými lepidly typu Chemoprén, Alkaprén. Spotřeba lepidla 1 tuba 100ml/ 80g na 1m2.

Naměřte a s nůžkama odstřihněte potřebnou délku reflexní fólie.

Na druhou (PE) stranu reflexní fólie naneste po obvodě pruh tenké vrstvy lepidla šíři cca 4 cm. Stejný pruh lepidla naneste na jednu z protilehlých stran na stěně. Nanesené pruhy lepidla nechte cca 5 minut zaschnout.  

 Při samotném lepení zafixujte nejprve jednu svislou stranu reflexní fólie přitlačením protilehlých pruhů lepidla na stěně a fólii k sobě, umístíte. Poté přitiskněte ke zdi zbývající část reflexní fólie.

Konečné vypnutí reflexní fólie proveďte vyhlazením dlaní ruky. Tam, kam se dlaní ruky nedostanete, použijte k vyhlazení např.delší malířský štětec.

Pro zajištění snadné, přesné a rychlé montáže se doporučuje, aby instalaci prováděly dvě osoby.

 


RTI Haasová - Menhart ®, Nábřeží kpt.Nálepky 471, 339 01 Klatovy
Objednávky tel: 732 766 276 nebo email: rti@rti.cz